MŪSŲ KONTAKTAI

Fitboksas.lt│Sporto ir laisvalaikio studija

Informacija telefonu : +37060418276

Studijos veiklos organizatorius : Martynas Grenda

Veiklos sąskaita : LT717300010122696988│Swedbank

Facebook'as : Fitboksas.lt

Email'as: studija@fitboksas.lt / fitboksas@gmail.com 

Parašykite mums žinutę :

MŪSŲ KOMANDA

Martynas Grenda

Studijos vadovas & Treneris

​Martynas turi sportinės krypties aukštajį išsilavinimą ir kikboksingo trenerio kvalifikaciją. Šiuo metu aktyviai sportuoja ir yra sukaupęs patirties įvairiuose Lietuvos ir užsienio šalių megėjiško kikbokso turnyruose. Vis dėlto kaip jis sako, svarbiausia yra ne pasiekimai, bet meilė žmonėms ir savo darbui, todėl jo sukurtas ir iki šiol puoselėjamas fitboksas, šiandien sėkmingai skinasi kelią ne tik į žmonių kūnus, bet ir sielas.

Maksimas Grindenko

Sporto administratorius & Treneris

Sporto administratorius Maksimas - labai darbštus ir perspektyvus jaunuolis mylintis sportą, bei turintis sukaupęs sportinės patirties įvairiuose megėjiško kikbokso turnyruose ir čempionatuose. Taip pat domisi kūno rengyba, sveika mityba, yra aktyvus ir turi kūno kultūros ir sporto departamento išduotą licencija. Jo atsakingas požiūris į darbą sužavi sportuojančius, o kruopštumas ir užsispyrimas mūsų komanda veda tik pirmyn.

Bogdanas Jeriomenko

Savanoris & Sporto asistentas

Tikra Fitboksas.lt studijos legenda. Pradėjęs sportuoti mūsų komandoje, Bogdanas, ne tik sustiprėjo fiziškai ir išmoko kikbokso technikos subtilybių, bet ir atsikratė 18-kos kilogramų. Jo sunkaus darbo rezultatai šiandien yra tikras pavyzdys ne tik sportuojantiems, bet ir visai mūsų komandai. Bogdanas šiandien muša rekordus ne tik fitbokso varžytuvėse, bet ir aktyviai mokosi, prisideda prie fitbokso laisvalaikio programos tobulinimo.

Aurelija Kavaliauskaitė

Redaktorė 

Sporto asistentė

Guoda Jakutavičiūtė

Fitboksas.lt © 2015 - 2020

Švitrigailos g, Vilnius.
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon