STUDIJOS PROGRAMA

KIKBOKSO PAGRINDAI - Visada norėjai išmokti muštis kaip veiksmo filme? O gal tiesiog gyvenime nesimatavai bokso pirštinių? Jei atsakymas į bent vieną iš šių klausimų yra TAIP - Tau laikas pramokti kikbokso pagrindų. Bazinė technika tai bendrųjų kikbokso veiksmų ir jų kombinacijų mokymasis ir atlikimas, nereaguojant į partnerio veiksmus - įdomu, efektyvu, o svarbiausia saugu.

KIKBOKSAS PAŽENGUSIEMS - Sudarome sąlygas sportuoti ne tik pradedantiems, bet ir turintiems pagrindus. Galbūt svajoji tapti čempionu? Arba esi čempionas ir norėtum prisijungti prie mūsų komandos? Mums būtų garbė sportuoti ir dalintis patirtimi kartu.

PROGRAMOS INDIVIDUALIZAVIMAS - Yra žinoma, kad tas kas tinka viskam - netinka niekam. Būtent todėl savo programą stengiames pritaikyti kiekvienam nariui. Mes tikrai atsižvelgsime į Jūsų fizinį parengtuma, norus ir kitus poreikius. Neveltui mūsų programa domisi ir didžiausi vyrai ir švelniausios merginos.

FUNKCINĖS TRENIRUOTĖS - Atėjo laikas tapti tvirtam kaip geležis. Geriausias receptas - Funkcinės treniruotės. Pamiršk treniruoklius ar kitus pasenusius treniruočių metodus. Čia tau reikės atlikti kuo daugiau fizinių gebėjimų ir kūno raumenų grupių vienu metu lavinančių pratimų bei užduočių, naudojant inventorių arba savo kūno svorį. Pratimai pareikalaus kompleksinių gebėjimų ir ypatybių.

SVEIKATINGUMO ANALIZĖS - Ką žinai apie savo kūną? tik ugį ir svorį? o gal tik amžių? Fizinio parengtumo testai yra puikus būdas išmatuoti tavo fizines galimybes ir pajėgumus. Visuomet pakonsultuosime ir duosime rekomendacijas.

MOTYVUOJANTI APLINKA - Žodis "STUDIJA" mums reiškia ne tik vietą kurioje susitinkame, bet ir ryšį dėl kurio susitinkame, būtent dėl to mes nesiekiame paprasto, tik mankštinimuisi skirto sporto klubo koncepcijos. Mūsų paslaugos yra siejamos su tobulėjimu, tarpusavio ryšiu ir dėmesiu kiekvienam lankytojui, todėl tikimės kad čia atrasite ne tik sau patinkantį sportą, bet ir naują gyvenimo aistrą.

ŽAIDIMAI IR REKREACIJA - Manome, kad sporte džiuginti turi ne tik rezultatai, bet ir procesas, todėl esame jums parengę krūva žaidimų ir pramogų. Leisk sau bent pora kartų per savaitę pasijausti nevaržomai ir gerai pašėlti!

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS - Stengiamės įprasminti studijos veiklą, kurdami įvairias papildomas kūrybines iniciatyvas. Foto ir video dienoraštis, tinklaraštis, žaidimų vakarai yra dalis projektų, kurių metu kalbiname narius, dalinamės jų sėkmės istorijomis, išgyvenimais ir nuotaikomis. 

Fitboksas.lt © 2015 - 2020

Švitrigailos g, Vilnius.
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon