top of page

ĮVADINĖ PROGRAMA

PROGRAMOS TIKSLAS Siekiame, kad kiekvienas narys mūsų studijoje ne tik augintų savo raumenis, bet ir įgautų žinių, įgūdžių ir atrastų naują gyvenimo aistrą - save su bokso pirštinėmis! Labai smagu, kad užsikabinai ir lankai mūsų treniruotes, todėl šiandien norime Tau atsiųsti įvadinį paketą - naudingų priemonių rinkinį, paaiškinimus, dažniausiai užduodamus klausimus ir kitą naudingą informaciją. Taip pat apačioje rasi bazinių įgūdžių egzamino bilietą kurį išlaikius gausi fitbokso bazinių įgūdžių žymą ir galėsi pereitį į aukštesnę - PROGRESINĘ PROGRAMĄ.

ĮVADINIS VIDEO UŽSIĖMIMAS Kviečiame Jus peržiūrėti žemiau esantį video ir susipažinti su mūsų treniruočių pagrindais! 

SUSIPAŽINK SU STUDIJA

SVARBIAUSI DALYKAI Vienoje vietoje! Čia rasite įvairių naudingų įrankių ir nuorodų kurie geriau supažindins su studijos programa. Spauskite pirmąją nuorodą - ten rasite svarbiausias studijos taisykles, taip pat šalia yra ir kvietimas į studijos grupę kur galėsite sekti naujienas, įvykius bei laiku informuoti apie savo narystės tęsimą / nutraukimą. Šiame skyriuje bus pridėtas treniruočių grafikas, narysčių kainos skaičiavimo įrankis ir kiti dažniausiai užduodami klausimai. Taip pat norint greičiau tobulėti parengiame Jums papildomą medžiagą su įvariomis treniruočių subtilybėmis. ŠIUO METU DALIS INFORMACIJOS RUOŠIAMA

R03.06 (2).jpg
X23.17.jpg
S03.04.jpg
R08.04.jpg
IG04.05.jpg
X02_edited.jpg

ĮVADINIS EGZAMINAS

 APIE EGZAMINĄ (Įvadinės programos įveikimui)

Lankytojai, dalyvaujantys mūsų užsiėmimuose skirstomi pagal lygius (ID - Įvadinis ; PG - Progresinis ; SP - Sportinis). Taigi, manome, kad Tau atėjo laikas kilti laipteliu aukštyn ir įveikti įvadinę programą bei parodyti, kad turi tvirtus pagrindus .Jei nori užtvirtinti savo įgūdžius ir pereiti į progresinę / sportinę programą, kviečiame užpildyti žemiau esančią anketą ir išlaikyti egzaminą. Tavo atsakymų lauksime iki mėnesio 5 dienos, jų negavus ar neišlaikius egzamino - įvadinį kursą kartosime ir kitą mėnesį. Jokio streso :)

Ar jau turite motyvacinę foto su bokso pirštinėmis?
Jūsų sportinis / techninis parengtumas (reikalingi bent 3)
Jūsų aktyvumas (papildomi taškai)
Kokią asmeninę programą rinksitės toliau?

Dėkojame! Atsakymą gausite el. pastu

bottom of page