top of page

ĮVADINĖ PROGRAMA

PROGRAMOS TIKSLAS Siekiame, kad kiekvienas narys mūsų studijoje ne tik pamankštintų savo kūno raumenis, bet ir įgautų žinių, įgūdžių ir atrastų naują gyvenimo aistrą - save su bokso pirštinėmis! Labai smagu, kad užsikabinai ir lankai mūsų treniruotes, todėl šiandien norime Tau atsiųsti įvadinį paketą - kvietimą į virtualų fitbokso pagrindų instruktažą ir bazinių įgūdžių egzamino bilietą kurį išlaikius gausi fitbokso bazinių įgūdžių kortelę!

ĮVADINIS UŽSIĖMIMAS (Pagrindų užtvirtinimas) Kviečiame Jus peržiūrėti žemiau esantį video ir susipažinti su mūsų treniruočių pagrindais! 

ĮVADINIS EGZAMINAS

 APIE EGZAMINĄ (Bazinei sportininko kortelei)

Lankytojai, dalyvaujantys mūsų užsiėmimuose skirstomi pagal lygius (ID - Įvadinis ; PG - Progresinis ; SP - Sportinis). Taigi, manome, kad Tau atėjo laikas kilti laipteliu aukštyn ir įveikti įvadinę programą bei parodyti, kad turi tvirtus pagrindus .Jei nori užtvirtinti savo įgūdžius ir pereiti į progresinę / sportinę programą, kviečiame užpildyti žemiau esančią anketą ir išlaikyti egzaminą. Tavo atsakymų lauksime iki mėnesio 5 dienos, jų negavus ar neišlaikius egzamino - įvadinį kursą kartosime ir kitą mėnesį. Jokio streso :)

Ar jau turite motyvacinę foto su bokso pirštinėmis?
Jūsų sportinis parengtumas
Jūsų žinios (pažymėkite teisingus atsakymus)
Jūsų aktyvumas (papildomi taškai)
Kokią asmeninę programą rinksitės toliau?

Dėkojame! Atsakymą gausite el. pastu

bottom of page