NARYSTĖ SUTEIKIA DAUG PRIVALUMŲ

EFEKTYVUMAS - Siekiant rezultato, labai svarbu reguliarumas. Sportuodamas pagal tvarkaraštį gausi daug treniruočių ir tai taps sveiku įpročiu.

LAISVALAIKIO PROGRAMOS - Galimybė greičiau tobulėti su naujomis, unikaliomis ir specialiai mūsų studijai parengtomis sporto, sveikatingumo ir kūrybinių dirbtuvių programomis

ŽEMESNĖ KAINA - Sportuodamas mūsų studijoje reguliariai, taip ne tik pasieksi norimų rezultatų, bet ir sutaupysi, vienas užsiėmimas vos nuo 2€. 

EXTRA KARTAI - Esi užimtas ir daug dirbi, todėl nespėjai su savo grupe? Nieko baisaus, išnaudok EXTRĄ kartą ir prisijunk prie kitos! 

NUOLAIDOS - Visi nariai isigyję narystes gauna papildomas nuolaidas asmeninėms treniruotėms, atributikai ir kitiems dalykėliams. Taip pat lankščiai taikome nuolaidas susirgusiems ir aktyviems studijos lankytojams.

PAPILDOMI UŽSIĖMIMAI - ABC užsiėmimai penktadieniais, treniruotės gamtoje ir kitos veiklos turintiems studijos narystes.

SKATINIMO PROGRAMOS -  Tapdamas mūsų nariu dalyvausi ir kaupsi kreditus, kuriuos galėsi panaudoti įvarioms nuolaidoms ir privilegijoms. 

lankstinukas #2.jpg