top of page
Ieškoti

Kūrybinių dirbtuvių iššūkiai

Atnaujinta: 2020-12-12

Studijoje finišavo dar vienas ir šiais metais jau paskutinysis laisvalaikio projektas – Kūrybinės dirbtuvės (KD20.10). Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai turėjo daug veiklos ir įveikė krūvą įvairių iššūkių. Nors projektą aptemdė karantinas ir dalies „gyvų“ užduočių fiziškai atlikti nebepavyko, komandos tai nesustabdė ir kartu su aktyviausiais dalyviais sėkmingai finišavome online aplinkoje. Taigi Jūsų dėmesiui projekto rezultatai, dalyvių mintys ir įspūdžiai.


STUDIJA - MOTYVATORIŲ CENTRAS


Viena pirmųjų užduočių projekte – asmenukė su motyvatoriumi. Kiekvienas dalyvis turėjo sugalvoti kuris asmuo studijoje jį labiausiai įkvepia ir motyvuoja treniruotėms. Dažniausiai motyvatoriumi tapdavo treneriai arba treniruočių porininkai.


„Mano motyvatorius yra Martynas! Nerealiai smagios treniruotės, niekada nebūna nuobodu, kiekvieną kartą būna kažkas naujo ir smagaus. Taip pat mane labai motyvuoja kompanija sportuojant, aplinkoje esantys žmonės priverčia pasistengti dar labiau“ – sako projekto dalyvė Viktorija R.


Kita projekto dalyvė Dovilė Č. išskyrė net 4 motyvatorius – “Mano motyvatoriai iš tikrųjų yra 4 žmonės. Tai brolis ir vaikinas, tai jei ne vienas, tai kitas skatina stengtis, ateiti į treniruotes kad ir kaip nesinori, ar bloga nuotaika. Tačiau abudu tempiasi iš paskos ir kaip visada po puikios treniruotės būna didelis ačiū, nes viskas staiga pasitaiso. Tuomet mano "porininkė" technikos elementuose yra Ilona - puikus žmogus, mes su ja kartu galime susitelkti į sportą ir esančius pratimus, na ir žinoma treneris Maksas - matyt be jo neįsivaizduočiau treniruotės - kartu su šmaikštumu būna puikios treniruotės pas jį. Tai va be šių visų žmonių tikrai neįsivaizduoju geros treniruotės, juk smagu tikrai visus pamatyti vienoje vietoje ir puikiai praleisti laiką, pasikrauti tiek energijos, tiek nuotaikos.”Asmenukės su motyvatoriumi užduotyje fotografavausi su Ieva, kuri mane atvedė į Fitbokso studiją. Beveik 10 metų galvoje sukosi mintis išbandyti save bokse/kikbokse, tačiau kaip ir dauguma žmonių - nedrąsu žengti pirmąjį žingsnį ir ateiti į treniruotę. Studijoje koncentruojuosi į pratimus, nes nesu sportuojanti, todėl labai įdomu stengtis ir bandyti atlikti pratimus su kuo mažiau klaidų. Labai patinka sportuoti su Bogdanu, kuris neleidžia tinginiauti, todėl motyvacija sportui dar labiau išauga.“ – Monika A.Man ši studija yra motyvatorių centras - nariai priimami kaip bičiuliai, organizuojami projektai / žaidimai, suteikiantys galimybę save išreikšti kitaip, įspūdingosios treniruotės ir aišku, nuolatinis trenerių dėmesys skatina veržtis į priekį su šypsena ir gera nuotaika. Ši visuma ir yra didžiausia mano motyvacija.“ sako viena iš projekto nugalėtojų Jurgė B.


DALYVIŲ SUPERGALIOS


Vėliau kiekvienas dalyvis pademonstravo savo „Supergalią“ – išsirinkti ir parodyti mėgstamiausią pratimą. Vieni rovė svarstį, kiti darė atsilenkimus, šokinėjo, laikė lentą ir pan.. „Nežinau, kodėl, bet mano supergalios pratimas - kettlebell swing'as (svarsčio siūbavimas) - man prilipo akimirksniu ir man (nuoširdžiai) labai patinka. Iki apsilankymo studijoje net nežinojau apie tokio pratimo egzistavimą ir tokią visokeriopą jo naudą“ – savo mėgstamiausią pratimą apibūdino dalyvė Laima B.


Taip pat nugalėtojus pakalbinome apie jų sportinius tikslus studijoje. „Sportuoju dėl savęs, dėl geresnės savijautos, dėl labai gero jausmo po treniruotės. Šios studijos treniruotės ne tik išmoko kikbokso technikos, bet jos yra labai energingos, padeda išsikrauti ir atsikratyti visų blogų minčių bei emocijų. – viena iš projekto nugalėtojų Indrė I.Tikslų yra labai daug. Pirmas tai numesti šiek tiek svorio ir sustiprėti, kadangi visada turėjau problemų su ištverme, negaliu bėgti didelių atstumų nepadusus... Antrasis tikslas, tai išmokti kovoti. Nuo vaikystės stebėdavau įvairias kovas per televizorių ir pati norėdavau išmokti muštis, tačiau gyvenant kaime tokios galimybės neturėjau, tada užaugau, atsikrausčiau į Vilnių ir pažįstami parekomendavo labai fainą bokso studiją!“ – savo istorija pasidalino Rūta J.


Atėjau norėdama tapti sportiška ir atletiška, tačiau dabar matau kaip akys žiba užsidėjusi bokso pirštines, tad niekada negali žinoti - gal sekantis tikslas bus išmokti kovoti :) Dabar į studiją ateinu išsikrauti po sunkios darbo dienos - ir puikiai pavyksta pas jus "išsportuoti" visas neigiamas emocijas. – Monika A.


ONLINE IŠŠŪKIAI


Nors projektą pristabdė karantinas, treniruotes sėkmingai tęsėme online aplinkoje. „Visuomet dalyvauju online treniruotėse, kadangi noriu išlaikyti sportinę formą, kad pasibaigus karantinui neprarasčiau turimų įgūdžių ir grįžimas į įprastą rutiną būtų kuo lengvesnis. Manęs treniruotės nei kiek nenuvylė, kadangi treneriai labai stengiasi užtikrinti, jog pasportuotume ir išsikrautume net tokiomis sąlygomis. Esu netgi juokavusi, kad buvo ir tokių online treniruočių, po kurių pavargusi jausdavausi kur kas labiau, nei gyvos treniruotės metu! Tai tik rodo, kad tikrai galima puikiai pasportuoti net ir nuotoliniu būdu, reikia tik turėti tam motyvacijos ir stengtis, kad, pavyzdžiui, šaldytuvo kvapai neblaškytų“ – savo motyvacija pasidalino viena projekto nugalėtojų Lina M.


Online treniruočių laukiu visuomet. Nepaprastai šaunu, kad treneriai šiuo epidemijos laikotarpiu stengiasi išlikti pozityvūs ir mūsų nepalieka be sporto. Jie dar labiau motyvuoja: pakelia ūpą, sugalvodami įvairias užduotis / žaidimus online. Ir viskas vyksta su neribotu pozityvu ir plačia šypsena.“ – Jurgė B.


PROJEKTO REZULTATAI


Taip pat kūrybinėse dirbtuvėse dalyvaujančių laukė daugiau linksmų ir įtraukiančių rungčių – strėlės šaudymo turnyras, kodų medžioklė, sportininko dieta ir kita.. Kiekvieno dalyvio projektas buvo vertinamas taškais. Maksimalus įvertinimas sėkmingai įveikus visas užduotis 36 taškai. Skelbiame projekto nugalėtojus :


Indrė I. - 36 taškai

Lina M. - 36 taškai

Jurgė B. - 36 taškai

Laima B. - 30 taškų

Rūta J. - 30 taškų

Dovilė Č. - 30 taškų

Rūta K. - 30 taškų

Viktorija R. - 30 taškų

Monika A. - 21 taškas

Eglė M. - 21 taškas

Aurimas Č. - 18 taškų

Shima F. - 18 taškų

Valdemar Š. - 18 taškų

Gabija L. - 18 taškų

Skaistė R. - 18 taškų

Sara S. - 18 taškų

Joana J. - 18 taškų
250 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page