top of page

Kūrybinių dirbtuvių iššūkiai

Updated: Dec 12, 2020

Studijoje finišavo dar vienas ir šiais metais jau paskutinysis laisvalaikio projektas – Kūrybinės dirbtuvės (KD20.10). Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai turėjo daug veiklos ir įveikė krūvą įvairių iššūkių. Nors projektą aptemdė karantinas ir dalies „gyvų“ užduočių fiziškai atlikti nebepavyko, komandos tai nesustabdė ir kartu su aktyviausiais dalyviais sėkmingai finišavome online aplinkoje. Taigi Jūsų dėmesiui projekto rezultatai, dalyvių mintys ir įspūdžiai.


STUDIJA - MOTYVATORIŲ CENTRAS


Viena pirmųjų užduočių projekte – asmenukė su motyvatoriumi. Kiekvienas dalyvis turėjo sugalvoti kuris asmuo studijoje jį labiausiai įkvepia ir motyvuoja treniruotėms. Dažniausiai motyvatoriumi tapdavo treneriai arba treniruočių porininkai.


„Mano motyvatorius yra Martynas! Nerealiai smagios treniruotės, niekada nebūna nuobodu, kiekvieną kartą būna kažkas naujo ir smagaus. Taip pat mane labai motyvuoja kompanija sportuojant, aplinkoje esantys žmonės priverčia pasistengti dar labiau“ – sako projekto dalyvė Viktorija R.


Kita projekto dalyvė Dovilė Č. išskyrė net 4 motyvatorius – “Mano motyvatoriai iš tikrųjų yra 4 žmonės. Tai brolis ir vaikinas, tai jei ne vienas, tai kitas skatina stengtis, ateiti į treniruotes kad ir kaip nesinori, ar bloga nuotaika. Tačiau abudu tempiasi iš paskos ir kaip visada po puikios treniruotės būna didelis ačiū, nes viskas staiga pasitaiso. Tuomet mano "porininkė" technikos elementuose yra Ilona - puikus žmogus, mes su ja kartu galime susitelkti į sportą ir esančius pratimus, na ir žinoma treneris Maksas - matyt be jo neįsivaizduočiau treniruotės - kartu su šmaikštumu būna puikios treniruotės pas jį. Tai va be šių visų žmonių tikrai neįsivaizduoju geros treniruotės, juk smagu tikrai visus pamatyti vienoje vie