UŽSIREGISTRUOKITE FITBOKSUI!

UŽSIREGISTRUOTI TAIP PAT GALITE 

TELEFONU: 

ELEKTRONINIU PAŠTU : 

 +37060418276

Ačiū / Thanks! Greitai atsakysime

MŪSŲ FACEBOOK'E : 

Fitboksas.lt

Pirma treniruotė pasirinktoje grupėje - 0€

Išsirink laiką ir išbandyk nemokamai

Asmeninės treniruotės - 20€

Susisiekite su treneriu

Mėnesio narystės nuo 40€

Tapk mūsų nariu jau šiandien! 

R06.21.jpg

PIRMOJO KARTO ATMINTINĖ 

R06.38.jpg

IŠSIRINKITE GRUPĘ - Išsirinkite sau patogų laiką ir praneškite mums registracijos metu. Visų naujų narių laukiame C+ grupėje II ir IV 19:20. Taip pat galite prisijungti  C arba BC raide pažymėtose grupėse I ir III 17:40 ; 18:40 ; 19:40. II ir IV 6:40 ; 7:40 ; 17:20. I ir IV 20:40

SUSIKRAUKITE KREPŠĮ - Sutarę dėl užsiėmimo pasiruoškite priemones. Pirmąjam užsiėmimui reikės sportinės aprangos, geros nuotaikos ir rankšluostuko. Visu kitu pasirūpinsime mes. Tačiau, jei jau turite savo bokso pirštines lauksime ir jų!

SUSIPAŽINKIME BE STRESO - Atvykite į užsiėmimą truputėlį ankščiau. Drąsiai skambinkit jei nerasit iėjimo ar užpuolė kitos bėdos. Atvykę pamatysit mūsų veiklą iš arčiau, be streso susipažinsite su aplinka ir neskubėdami persirengsite. Na, o jei jau kitaip neišeina, už vėlavimą atsispaudimų daryti neversime.

LINKSMAI IR ATSAKINGAI - Nors bus begalo linksma, labai svarbu įvertinti, kad fitboksas yra intensyvus kontaktinis užsiėmimas, kurio metu yra galimybė susitaumuoti. Užsiėmimuose labai svarbu laikytis saugumo reikalavimų, taip pat rekomenduojame prižiūrėti ir stebėti savo sveikatos būklę, klausyti trenerio pastabų. 

REGISTRUOJAMĖS - Jei viskas tiks ir patiks Išsirinksite savo narystės planą, užsirašysite mūsų studijos žurnale ir būsite prijungti prie mūsų komandos. Atsiskaityti galėsite Jums patogiu būdu, taip pat nurodytais rekvizitais išrašome sąskaitas faktūras.