Fitboksas atnešė daugiau pasitikėjimo ir tvirtumo

May 18, 2018

Pačius įvairiausius sportus išbandžiusi Edita pasakoja, kad fitboksas jos kelyje pasimaišė visiškai atsitiktinai, galima sakyti - stebuklingai. O tuomet į jos gyvenimą atėjo ir pasitikėjimas bei geros nuotaikos „užkratas“. Mergina sako, kad šiame sporte lankosi nuoširdūs žmonės, kurie ne tik pasako vieną, kitą gerą žodį, tačiau prireikus duoda ir keletą patarimų. Sportininkė interviu metu buvo ypač dėkinga. Kam ir kodėl? Skaitykite apačioje ir netrukus atversime visas kortas...

 

ATRASTI FITBOKSĄ BUVO TARSI LEMTIS

​Pamokos, studijos, darbas, kelionės, draugai, susitikimai.  Kažko trūksta? Žinoma, sporto. mano gyvenime jis buvo įvarus, orientacinis sportas -ėjimas, bėgiojimas, irklavimas, zumba ir tada fitboksas. Kurio salytė atsirado tiesiai prieš zumbos patalpas lyg pamojus burtų lazdele, tarsi lemtis, kad rasčiau sportą, kurį įsimylėsiu.

 

ŠIO SPORTO TRAUKA - NUOŠIRDŪS ŽMONĖS

Tai kaip kita erdvė, kurioje gimsta gera nuotaika, keli raumenukai ir nuoširdūs žmonės - pasidalijantys savo patirtimi, padedantys ir pagiriantys, kai tu „pakeli benusilaidžiančias rankas“. Gyvenimo fitboksas tikrai kardinaliai nepakeitė, bet atnešė daugiau pasitikėjimo savimi, geros nuotaikos ir tvirtumo. Manau čia reikia tikrai pagirti Martyną ir visą komandą už energingumą ir pastangas, nes jų dėka fitboksas tampa ne vien sunkūs ir monotoniški pratimai, bet ir varžybos, žaidimas (su šešėliu :) ir valios ugdymas.

 

SVEIKOS GYVENSENOS PRIEŠAS IR DRAUGAS

Dažniausiai man „pakiša koją“  mityba vakare, kai laikrodžio rodyklė rodo vėlyvą metą, taip pat skanumynai, kurių apstu ant kiekvieno žingsnio.Tačiau labiausiai sportuojant mane motyvuoja rezultatai, pažanga ir diegiamos naujovės.

 

EDITOS RECEPTAS

​Laimingo gyvenimo receptas tai - šeima, judėjimas ir laisvė.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Svarbiausi įrašai

Lietuvos kikbokso čempionatas 2018

April 1, 2018

1/1
Please reload

Paskutiniai įrašai
Please reload

Archyvas
Please reload

Temos
Please reload

Fitboksas.lt © 2015 - 2020

Švitrigailos g, Vilnius.
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon