SVEIKATINGUMO MOTYVACIJA

DAUGIAU MOTYVACIJOS!

Susipažink su savo kūnu ir užsimotyvuok tapti sveikesniu! Sveikatingumo motyvacijos iššūkio metu ištirsime tavo fizinį parengtumą, turėsi galimybę sužinoti savo silpnąsias ir stipriąsias  vietas bei judėti sveikesnio gyvenimo link!

 

DAUGYBĖ NAUDŲ VIENAME PROJEKTE! 

1) Turėsi progą tobulėti ir gauti daugiau dėmesio ir palaikymo!

2) Gausi nemokamą sveikatingumo analizę (vertė 20€)

3) Turėsi galimybę koreguoti savo gyvenseną.

4) Galėsi laimėti pasirenkamą prizą (puodelį, fulcapą ar pan.)

5) Tapsi garbės nariu ir pateksi į mūsų garbės knygą.

GARBĖS ARCHYVAS

Daug narių jau sudalyvavo šiame projekte. Daugiau info gali rasti : 

https://www.fitboksas.lt/post/sveikatingumo-musis

https://www.fitboksas.lt/post/sveikatingumo-motyvacija-20-01

 

Test5.png

PROJEKTO PLANAS

KAIP VISKAS VEIKIA?

Viso projekto metu galite surinkti 36 taškus. Norint projektą atlikti maksimaliam įvertinimui ir gauti prizą svarbu laiku atlikti visas žemiau nurodytas užduotis. Kilus klausimams, drąsiai kreipkis į savo trenerį arba administraciją paštu : fitboksostudija@gmail.com

1) MANO ANKETA - 12 TAŠKŲ

Pirmiausia užpildyk apačioje esančią anketą ir atsakyk į klausimus apie save ir savo galias bei atradimus šiame sporte. Papasakok savo istoriją apie tai kas pastūmėjo išbandyti užsiėmimus ir ką atrandi mūsų studijoje. Nepamiršk pasidaryti ir turėti keletą nuotraukų iš savo gyvenimo ar darbo, bei sporto studijoje.

Nuotraukas paprašysime atsiųsti atskirai kuomet gausime Jūsų anketą.

2) SVEIKATINGUMO ANALIZĖ IR GYVENSENOS APŽVALGA - 12 TAŠKŲ

Fizinio parengtumo tyrimo metu atliekame aprobuotus testus ir kūno sudėties analizę. Atlikus testus, kartu su treneriu išanalizuosime silpnąsias ir stipriąsias fizinio parengtumo vietas. Taip pat labai svarbu stebėti savo kasdienius įpročius ir sukurti savo gyvensenos apžvalgos projektą. Projekte išsamiai atsakykite į užduotus klausimus apie Jūsų gyvenimo būdą ir patys kritiškai įsivertinkite savo gyvenseną ir sveikatos būklę. Sveikatingumo analizę ir gyvensenos formą atsiųsime atskirai kuomet gausime Jūsų anketą.

3) MOTYVACINIAI IŠŠŪKIAI - 12 TAŠKŲ

I VARIANTAS "SVEIKATINGUMO IŠŠŪKIS" - Sugalvokite ir išsikelkite sau iššūkį, kurio pagalba keisite savo kasdienybę ir judėsite link dar sveikesnio ir aktyvesnio gyvenimo. Reikalingas paprastas ir su Jūsų sveika gyvensena (mityba, fiziniu aktyvumu ar kitais įpročiais) susijęs iššūkis. Aprašykite kaip sekėsi jo laikytis ir kokių gyvensenos pokyčių tai padėjo (padės) pasiekti.

II VARIANTAS "IŠŠŪKIŲ PAKETAS" - Užsuk į www.fitboksas.lt/issukiu-paketas ir išsirink 3 laisvalaikio iššūkius – žaidimus bei įveik juos. Rinktis gali iš gausybės iššūkių. Jei esi kūrybiškas – fotografuok, dalyvauk reklamos projektuose. Jei esi sportiškas – įveik bėgimo iššūkius, susikurk treniruočių programą, laikykis dietos.. Taip pat kviečiame išbandyti asmenines treniruotes, penktadienio klubą ir pan..

Apie pasirinktą variantą informuokite savo anketoje

MANO ANKETA (pildo projekto dalyviai)

Dez1_clipped_rev_2.png

Ačiū, laukite žinutės el paštu.