FITBOKSO IDĖJA

Ne paslaptis, kad aktyvus gyvenimo būdas ir sportas šiandien tampa vis populiaresni. Dvikovinės sporto šakos taip pat atranda savo nišas ne tik specializuotose sporto, bet ir sveikatingumo klubuose visame pasaulyje, o užsiėmimus lanko ne tik profesionalių rezultatų siekiantys sportininkai, bet ir veiklūs, įvairių profesijų ir amžiaus žmonės, siekiantys paįvairinti savo laisvalaikį ir patenkinti judėjimo poreikius.
 
FITBOKSAS – tai mūsų sukurta sporto ir laisvalaikio studija, kurios tikslas sveiko gyvenimo būdo, aktyvaus laisvalaikio, kovos menų ir sporto populiarinimas visuomenėje. 

​Žodis „Fit“ – sveikas, pasirengęs, todėl galime sakyti, kad pagrindinis fitbokso programos tikslas – kūno stiprinimas, sveikatos bei visapusiškas žmogaus ugdymas. Mūsų komandos misija - pateikti dvikovines sporto šakas kitaip, taip kad tai taptu prienama ir įdomu ne tik sportinių rezultatų siekiantiems sportininkams, bet ir su sportu nieko bendro neturintiems, savo kasdienybę nuspalvinti naujomis spalvomis norintiems asmenims. Būtent todėl fitboksas yra ne tik treniruočių sistema, bet judėjimas, apimantis visą mūsų bendruomenės veiklą - sporto ir laisvalaikio organizavimą, įvairias stovyklas, varžybas, bei kitus projektus ar iniciatyvas skirtas linksmų ir aktyvių žmonių laisvalaikiui įvairinti.

STUDIJOS TIKSLAI IR VERTYBĖS

Fitbokso pradininkas Martynas Grenda, kartu su savo komanda šią idėją plėtoti pradėjo 2013 metais. Šiandien FITBOKSAS yra nuolat augantis kolektyvas mylintis sportą, laisvalaikį ir pramogas, todėl visus norinčius susipažinti su fitboksu kviečiame prisijungti prie mūsų studijos.

​FITBOKSO STUDIJA - tai sporto ir laisvalaikio studija, kurioje laukiame kiekvieno norinčio sustiprėti, pažinti kikbokso techniką, siekti sportinių tikslų ar tiesiog gerai praleisti laiką kartu. 

Meilė lankytojams, atsakingumas ir rūpestingumas yra prioritetinės mūsų komandos vertybės, todėl savo narių esame vertinami ne tik dėl puikių programų, bet ir jaukios, motyvuojančios aplinkos kūrimo, nuoširdaus ir atviro bendravimo. Mūsų komandos branduolį sudaro ne tik entuziastingai dirbantys treneriai, bet ir kūrybine bei pagalbine veikla užsiimantys asistentai, sąvanoriai, kurių bendras darbas kuria motyvuojančią aplinką ir leidžia mūsų lankytojams ne tik siekti sportinių rezultatų, bet ir atrasti naują gyvenimo aistrą.