top of page

FITBOKSO IDĖJA

Ne paslaptis, kad aktyvus gyvenimo būdas ir sportas šiandien tampa vis populiaresni. Dvikovinės sporto šakos taip pat atranda savo nišas ne tik specializuotose sporto, bet ir sveikatingumo klubuose visame pasaulyje, o užsiėmimus lanko ne tik profesionalių rezultatų siekiantys sportininkai, bet ir veiklūs, įvairių profesijų ir amžiaus žmonės, siekiantys paįvairinti savo laisvalaikį ir patenkinti judėjimo poreikius.
 
FITBOKSAS – tai mūsų sukurta treniruočių sistema, kurios tikslas sveiko gyvenimo būdo, aktyvaus laisvalaikio, kovos menų ir sporto populiarinimas visuomenėje. 

​Žodis „Fit“ – sveikas, pasirengęs, todėl galime sakyti, kad pagrindinis fitbokso programos tikslas – kūno ir sveikatos stiprinimas, bei žmogaus supažindinimas su aktyviu laisvalaikiu ir sportu. Mūsų komandos misija - pateikti dvikovines sporto šakas kitaip, taip kad tai taptu prieinama ir įdomu ne tik sportinių rezultatų siekiantiems sportininkams, bet ir su sportu nieko bendro neturintiems, savo kasdienybę nuspalvinti naujomis spalvomis norintiems asmenims. 

Fitbokso pradininkas ir programos kūrėjas Martynas Grenda, kartu su savo komanda šią idėją plėtoti pradėjo 2013 metais. Šiandien FITBOKSAS yra nuolat augantis kolektyvas mylintis sportą, laisvalaikį ir pramogas, todėl visus norinčius susipažinti su šia programa kviečiame prisijungti prie mūsų studijos.

Cropas2.png

STUDIJOS PROGRAMA

KIKBOKSO PAGRINDAI - Visada norėjai išmokti muštis kaip veiksmo filme? O gal tiesiog gyvenime nesimatavai bokso pirštinių? Jei atsakymas į bent vieną iš šių klausimų yra TAIP - Tau laikas pramokti kikbokso pagrindų. Bazinė technika tai bendrųjų kikbokso veiksmų ir jų kombinacijų mokymasis ir atlikimas, nereaguojant į partnerio veiksmus - įdomu, efektyvu, o svarbiausia saugu.

FUNKCINĖS TRENIRUOTĖS - Atėjo laikas tapti tvirtam kaip geležis. Geriausias receptas - Funkcinės treniruotės. Pamiršk treniruoklius ar kitus pasenusius treniruočių metodus. Čia tau reikės atlikti kuo daugiau fizinių gebėjimų ir kūno raumenų grupių vienu metu lavinančių pratimų bei užduočių, naudojant inventorių arba savo kūno svorį. Pratimai pareikalaus kompleksinių gebėjimų ir ypatybių.

KIKBOKSAS PAŽENGUSIEMS - Sudarome sąlygas sportuoti ne tik pradedantiems, bet ir turintiems pagrindus. Galbūt svajoji tapti čempionu? Arba esi čempionas ir norėtum prisijungti prie mūsų komandos? Mums būtų garbė sportuoti ir dalintis patirtimi kartu, todėl kviečiame papildyti mūsų kovinių grupių kolektyvą.

YPATINGI DALYKAI

SPORTO LABORATORIJA - Sportiniai testai ir sveikatingumo analizės yra puikus būdas išmatuoti tavo kovinius įgudžius, fizinius pajėgumums ir stebėti progresą. Mūsų parengtų tyrimų ir testų metu sužinosi savo raumeninės ir riebalinės masės santykį, metabolizmo rodiklius, jėgos, ištvermės, greitumo, lankstumo ir pusiausvyros būklę. Juk visada motyvuoja kai žinai kad pagerinai savo šuoliukų, atsispaudimų ar bet kokio kito testo rezultatą!

ASMENINIS DĖMESYS - Savo užsiėmimų programą stengiames pritaikyti kiekvienam nariui. Ne veltui mūsų komandą sudaro labai įvairaus amžiaus, fizinio parengtumo ir sportinių tikslų turintys asmenys. Kuomet pradėsite mes tikrai atsižvelgsime į Jūsų fizinį parengtumą, patirtį, norus ir kitus poreikius bei pasiūlysime tinkamiausią variantą grupiniams arba asmeniniams užsiėmimams.

MOTYVUOJANTI APLINKA - Manome, kad sporte džiuginti turi ne tik rezultatai, bet ir procesas, todėl esame jums parengę unikalias ir specialiai mūsų studijos nariams parengtas sportinės formos, sveikatingumo motyvacijos ir kūrybinių dirbtuvių programas. Čia Jūsų laukia  daugybė įvairių iššūkių, asmeninio tobulėjimo ir kūrybinių projektų, todėl tikimės kad studijoje atrasite ne tik sau patinkantį sportą, bet ir naują gyvenimo aistrą.

KAIP VISKAS VEIKIA ?

UŽSIĖMIMAI GRUPĖSE  - Bent du kartus per savaitę lauksime Tavęs pasirinktos sportinės arba pradedančiųjų grupės metu. Reguliariai sportuodamas pagal mūsų studijos programą, būsi prižiūrimas trenerių, mokysiesi kikbokso technikos, stiprisi kūną ir sieksi užsibrėžtų tikslų. 

- Daug asmeninio dėmesio! Vidutiniškai tik 8 žmonės grupėje.

- Žemesnė kaina. Apsilankymas su naryste tik nuo 5€/k!

- Daugybė skirtingų laikų rytais, pietų ir vakaro metu. 

- Motyvacinės programos ir kūrybinis servisas

- Nuolaidos asmeninėms treniruotėms, taip pat už aktyvumą ir lojalumą

ASMENINĖS TRENIRUOTĖS  - Jei nori daugiau asmeninio dėmesio ir sportuoti patogiu metu su trenerio priežiūra, rekomenduojame asmeninius užsiėmimus. Čia Tavęs lauks laisvai derinamas grafikas, daugiau privatumo ir pagal Tavo galimybes ir pageidavimus individualizuota programa.

- Galimas bet koks amžius ar fizinis pasirengimas.

- Sportuosite pagal Jums asmeniškai sudarytą programą.

- Laisvai derinamas grafikas ir jokių papildomų įsipareigojimų

- Motyvacinės programos ir kūrybinis servisas.

- Galimybė sportuoti pigiau kartu su draugais ar turint narystę.

bottom of page