MŪSŲ KONTAKTAI

Fitboksas.lt│Sporto ir laisvalaikio studija

Informacija telefonu : +37060418276

Studijos veiklos organizatorius : Martynas Grenda

Veiklos sąskaita : LT717300010122696988│Swedbank

Facebook'as : Fitboksas.lt

Email'as: studija@fitboksas.lt / fitboksas@gmail.com 

Parašykite mums žinutę :

MŪSŲ KOMANDA / TRENERIAI

Martynas Grenda

Studijos vadovas & Treneris

Maksimas Grindenko

Studijos administratorius

​Martynas turi sportinės krypties aukštajį išsilavinimą ir kikboksingo trenerio kvalifikaciją. Šiuo metu aktyviai sportuoja ir yra sukaupęs patirties įvairiuose Lietuvos ir užsienio šalių megėjiško kikbokso turnyruose. Vis dėlto kaip jis sako, svarbiausia yra ne pasiekimai, bet meilė žmonėms ir savo darbui, todėl jo sukurtas ir iki šiol puoselėjamas fitboksas, šiandien sėkmingai skinasi kelią ne tik į žmonių kūnus, bet ir sielas.

Sporto administratorius Maksimas - labai darbštus jaunuolis mylintis sportą, bei turintis sukaupęs sportinės patirties įvairiuose megėjiško kikbokso turnyruose ir čempionatuose. Domisi kūno rengyba, turi kūno kultūros ir sporto departamento išduotą licencija. Jo atsakingas požiūris į darbą sužavi sportuojančius, o kruopštumas ir užsispyrimas mūsų komandą užtikrintai veda pirmyn.

MŪSŲ ASISTENTAI / SAVANORIAI

Bogdanas Jeriomenko

Treneris asistentas

Pradėjęs sportuoti mūsų komandoje, Bogdanas, ne tik sustiprėjo fiziškai ir išmoko kikbokso technikos subtilybių, bet ir atsikratė 18-kos kilogramų. Jo sunkaus darbo rezultatai šiandien yra tikras pavyzdys ne tik sportuojantiems, bet ir visai mūsų komandai. Bogdanas šiandien muša rekordus ne tik įvariose varžybose, bet ir aktyviai mokosi, prisideda prie fitbokso sporto programos tobulinimo

Fitboksas.lt © 2015 - 2020

Švitrigailos g, Vilnius.
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon