NAUJIEMS NARIAMS -  Naujus narius priimame į visas C ir BC grupes, kurios puikiai tiks susipažinti su pagrindais, sustiprinti savo kūną. A ir B grupės yra kontaktinės ir skirtos tik patirtį turintiems sportininkams.

C GRUPĖS - Treniruotėse mokomės kikbokso technikos pagrindų, susipažindiname ir laviname pagrindinius fizinius gebėjimus ir ypatybes. Treniruotės prasideda nuo pramankštos (judėjimas ratu, tempimo pratimai), vėliau atliekame įvairias užduotis (žaidimai, funkciniai pratimai ir tt), mokomės kikbokso pagrindų. Stengiamės kad treniruotėse būtų įdomu, efektyvu, o svarbiausia saugu.

BC GRUPĖS - Treniruotės yramišrios, ir skirtos visiems norintiems, tiek pradedantiems, tiek pažengusiems. Treniruotėse taip pat mokomės kikbokso technikos pagrindų, susipažindiname ir laviname įvairius fizinius gebėjimus ir ypatybes. Tačiau programą šiose treniruotėse stengiamės individualizuoti (pradedantieji dirba pagal vieną, pažengusieji pagal kitą planą).

A GRUPĖS - Yra skirtos patirtį turintiems lankytojams, kurie nori ir gali mokytis kovinės kikbokso technikos. Užsiėmimai prasideda nuo pramankštos, funkcinių pratimų. Vėliau kartojama bazinė technika, vyksta sparingai. Šiose treniruotėse labiau orientuojamės į sportinį rezultatą, todėl sportininkas turi būti fiziškai ir techniškai pasirengęs.

Fitboksas.lt © 2018

Švitrigailos g, Vilnius.
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon