top of page

STUDIJOS PROGRAMA

KIKBOKSO PAGRINDAI - Visada norėjai išmokti muštis kaip veiksmo filme? O gal tiesiog gyvenime nesimatavai bokso pirštinių? Jei atsakymas į bent vieną iš šių klausimų yra TAIP - Tau laikas pramokti kikbokso pagrindų. Bazinė technika tai bendrųjų kikbokso veiksmų ir jų kombinacijų mokymasis ir atlikimas, nereaguojant į partnerio veiksmus - įdomu, efektyvu, o svarbiausia saugu.

KIKBOKSAS PAŽENGUSIEMS - Sudarome sąlygas sportuoti ne tik pradedantiems, bet ir turintiems pagrindus. Galbūt svajoji tapti čempionu? Arba esi čempionas ir norėtum prisijungti prie mūsų komandos? Mums būtų garbė sportuoti ir dalintis patirtimi kartu, todėl kviečiame papildyti mūsų kovinių grupių kolektyvą.

FUNKCINĖS TRENIRUOTĖS - Atėjo laikas tapti tvirtam kaip geležis. Geriausias receptas - Funkcinės treniruotės. Pamiršk treniruoklius ar kitus pasenusius treniruočių metodus. Čia tau reikės atlikti kuo daugiau fizinių gebėjimų ir kūno raumenų grupių vienu metu lavinančių pratimų bei užduočių, naudojant inventorių arba savo kūno svorį. Pratimai pareikalaus kompleksinių gebėjimų ir ypatybių.

SPORTO LABORATORIJA - Sportiniai testai ir sveikatingumo analizės yra puikus būdas išmatuoti tavo kovinius įgudžius, fizinius pajėgumums ir stebėti progresą. Mūsų parengtų tyrimų ir testų metu sužinosi savo raumeninės ir riebalinės masės santykį, metabolizmo rodiklius, jėgos, ištvermės, greitumo, lankstumo ir pusiausvyros būklę. Juk visada motyvuoja kai žinai kad pagerinai savo šuoliukų, atsispaudimų ar bet kokio kito testo rezultatą!

ASMENINIS DĖMESYS - Savo užsiėmimų programą stengiames pritaikyti kiekvienam nariui. Ne veltui mūsų komandą sudaro labai įvairaus amžiaus, fizinio parengtumo ir sportinių tikslų turintys asmenys. Kuomet pradėsite mes tikrai atsižvelgsime į Jūsų fizinį parengtumą, patirtį, norus ir kitus poreikius bei pasiūlysime tinkamiausią variantą grupiniams arba asmeniniams užsiėmimams.

MOTYVUOJANTI APLINKA - Manome, kad sporte džiuginti turi ne tik rezultatai, bet ir procesas, todėl esame jums parengę unikalias ir specialiai mūsų studijos nariams parengtas sportinės formos, sveikatingumo motyvacijos ir kūrybinių dirbtuvių programas. Čia Jūsų laukia  daugybė įvairių iššūkių, asmeninio tobulėjimo ir kūrybinių projektų, todėl tikimės kad studijoje atrasite ne tik sau patinkantį sportą, bet ir naują gyvenimo aistrą.

KAIP VISKAS VEIKIA?

UŽSIĖMIMAI GRUPĖSE  - Bent du kartus per savaitę lauksime Tavęs pasirinktos sportinės arba pradedančiųjų grupės metu. Reguliariai sportuodamas pagal mūsų studijos programą, būsi prižiūrimas trenerių, mokysiesi kikbokso technikos, stiprisi kūną ir sieksi užsibrėžtų tikslų. 

- Daug asmeninio dėmesio! Vidutiniškai tik 6 žmonės grupėje.

- Žemesnė kaina. Apsilankymas su naryste tik nuo 10€/k!

- Daugybė skirtingų laikų rytais, pietų ir vakaro metu. 

- Motyvacinės programos ir kūrybinis servisas

- Nuolaidos asmeninėms treniruotėms.

ASMENINĖS TRENIRUOTĖS  - Jei nori daugiau asmeninio dėmesio ir sportuoti patogiu metu su trenerio priežiūra, rekomenduojame asmeninius užsiėmimus. Čia Tavęs lauks laisvai derinamas grafikas, daugiau privatumo ir pagal Tavo galimybes ir pageidavimus individualizuota programa.

- Galimas bet koks amžius ar fizinis pasirengimas.

- Sportuosite pagal Jums asmeniškai sudarytą programą.

- Laisvai derinamas grafikas ir jokių papildomų įsipareigojimų

- Motyvacinės programos ir kūrybinis servisas.

- Galimybė sportuoti pigiau kartu su draugais ar turint narystę.

106479571_3287995841265036_6072796639552
bottom of page