top of page

APIE NARYSTES

LANKYMO KAINOS - Norime užpildyti studiją atsakingais, motyvuotais ir mūsų paslaugas vertinančiais lankytojais. Todėl norime pažymėti kad vieno užsiėmimo vertė mūsų studijoje 15€/k., o minimalaus plano mokesčio kaina prasideda nuo 30€. Vis dėlto esant prastam lankomumui gali būti taikomas kainos perskaičiavimas pagal lankymo kartais kainas. Šioje priemonėje pateikiame Jums daugiau informacijos apie narystes ir galimybę persiskaičiuoti kainą pagal kartinius tarifus.

Kaip veikia narysteS.jpg

MINIMALUS PLANAS - Arba narystės palaikymas yra vietos rezervavimas grupėje ir galimybė apsilankyti studijoje iki 2 kartų per kalendorinį mėnesį. Norint pagal šį planą lankyti daugiau, už kiekvieną papildomą apsilankymą mokama po 15€/k. Taip pat šio plano mokestis pagal taisykles yra taikomas klaidingai užsakiusiems arba laiku nenutraukusiems savo narysčių.

FLEXY NARYSTĖ - Gana populiarus variantas nenorintiems stipriai įsipareigoti ar prisirišti prie vienos grupės lankymo. Sumokama 40€ už 3 kartus per kalendorinį mėnesį. Išlankyti galima savoje grupėje arba kitais laikais kuriose yra vietos (sekti info grupėje). Norint pagal šį planą lankyti daugiau, už kiekvieną papildomą apsilankymą mokama po 10€/k.

BASIC NARYSTĖ - Populiariausias ir optimaliausiais lankymo planas. Galimybė lankyti tik savo grupės (vykstančias 2k./sav.) treniruotes. Sumokama 60€ už kalendorinį mėnesį. Už kiekvieną papildomą apsilankymą kitoje grupėje mokamas simbolinis 5€/k. mokestis. Mažai lankant gali būti pritaikoma 5€/sav. (pilna savaitė) nuolaida arba perskaičiavimas pagal Flexy tarifus.

PREMIUM NARYSTĖ  - Puikiai tiks norintiems didesnio patogumo ir geriausios lankymo patirties. Sumokama 80€ už kalendorinį mėnesį. Lankyti galite pasirinktos grupės treniruotes, taip pat gaunate kitų grupių paketus, neribotą penktadienio klubo lankymą, nuolaidas asmeninėms treniruotėms, kūno analizes. Galimas perskaičiavimas pagal Flexy tarifus.

KAINOS SKAIČIUOKLĖ

KAINOS PERSKAIČIAVIMAS Jei praėjusį mėnesį nelankėte (arba neišlankėte minimalaus kiekio) treniruočių,  galime taikyti kainos perskaičiavimo opciją ir pritaikyti nuolaidą ateinančiam Jūsų mokėjimui. 

 

Prašome užpildyti žemiau esančią formą ir informuoti kokią sumą mokėjote, kiek treniruočių ir kuriomis dienomis lankėte praėjusį mėnesį. 

 

Atsižvelgdami į pateiktą info perskaičiuosime kainą pagal naujus tarifus :

Visai nebuvote*, 1 arba 2 kartai - 30€ 

3 kartai - 40€

4 kartai - 50€

5 kartai - 60€

*Nors ir visai nebuvote skaičiuojamas narystės palaikymo ir vietos grupėje palaikymo mokestis, kuris šiuo metu lygus 2 kartams (2x15=30€)

396586573_7173042752727407_5567137930471718674_n.jpg

Dėkojame! Atsakymą gausite el. pastu

bottom of page