top of page

APIE NARYSTES

LANKYMO KAINOS - Norime užpildyti studiją atsakingais, motyvuotais ir mūsų paslaugas vertinančiais lankytojais. Todėl norime pažymėti kad užsiėmimų mūsų studijoje lankymo kaina prasideda nuo 20€., o įvairios narystės tai galimybė laikantis pastovumo ir perkant daugiau - mokėti pigiau. Šioje priemonėje pateikiame Jums daugiau informacijos apie narystes, jų palyginimus ir galimybę persiskaičiuoti kainą pagal kartinius tarifus.

Kaip veikia narysteS.jpg

MINIMALUS PLANAS  - Arba narystės palaikymas yra vietos rezervavimas grupėje kalendorinio mėnesio laikotarpiui ir galimybė lankyti papildomai sumokant už kiekvieną kartą po 10€/k. Taip pat šio plano mokestis pagal taisykles yra taikomas klaidingai užsakiusiems arba laiku nenutraukusiems savo narysčių. (Vietos rezervacija - 20€ + 10€ už treniruotę)

FLEXY NARYSTĖ - Gana populiarus variantas nenorintiems stipriai įsipareigoti ar prisirišti prie vienos grupės lankymo. Sumokama 40€ už 3 kartus per kalendorinį mėnesį. Išlankyti galima savoje grupėje arba kitais laikais kuriose yra vietos (sekti info grupėje). Norint pagal šį planą lankyti daugiau, už kiekvieną papildomą apsilankymą mokama po 10€/k.

BASIC NARYSTĖ  - Populiariausias ir optimaliausiais lankymo planas. Galimybė lankyti tik savo grupės (vykstančias iki 2k./sav.) treniruotes. Sumokama 60€ už kalendorinį mėnesį. Už kiekvieną papildomą apsilankymą kitoje grupėje mokamas simbolinis 5€/k. mokestis. Mažai lankant (iki 4k.) gali būti pritaikoma nuolaida - perskaičiavimas pagal Mini / Flexy tarifus.

PREMIUM NARYSTĖ - Puikiai tiks norintiems didesnio patogumo ir geriausios lankymo patirties. Sumokama 80€ už kalendorinį mėnesį. Lankyti galite pasirinktos grupės treniruotes, taip pat gaunate kitų grupių paketus, neribotą penktadienio klubo lankymą, nuolaidas asmeninėms treniruotėms, kūno analizes. 

KAINOS SKAIČIUOKLĖ

KAINOS PERSKAIČIAVIMAS Jei praėjusį mėnesį nelankėte (arba neišlankėte minimalaus kiekio) treniruočių,  galime taikyti kainos perskaičiavimo opciją ir pritaikyti nuolaidą ateinančiam Jūsų mokėjimui. Kaip tai veikia? 

Prašome užpildyti žemiau esančią formą ir informuoti kokią sumą mokėjote, kiek treniruočių ir kuriomis dienomis lankėte praėjusį mėnesį. 

Atsižvelgdami į pateiktą informaciją perskaičiuosime kainą pagal naujus tarifus :

Visai nebuvote / vienas kartas * -  30€ 

2 kartai - 40€

3 kartai - 50€

4 kartai - 60€

*Nors ir visai nebuvote skaičiuojamas narystės palaikymo + vienos treniruotės mokestis.

kartinis planas.jpg

Dėkojame! Atsakymą gausite el. pastu

bottom of page