top of page
Ieškoti

Sveikesnis naujų metų startas

Studijoje užbaigėme pirmąjį šiais metais aktyvaus laisvalaikio projektą – Sveikatingumo motyvacija (SM24.01). Šio gyvensenos iššūkio metu dalyviams teko išlipti iš komforto zonos ir pasiryžti gyventi bent truputėlį sveikiau.


Projektą sudarė trys etapai (viso 36 taškai), kompleksiškai susiję su dalyvių sveiku gyvenimo būdu: 1) Sveikatingumo analizės atlikimas, įvertinant fizinį parengtumą bei kūno kompoziciją - 12 taškų. 2) Fizinio aktyvumo užtikrinimas, siekiant palaikyti reguliarų fizinį aktyvumą ir sveikos mitybos įpročių ugdymas, stebint mitybą ir stengiantis į valgiaraštį įtraukti kuo sveikesnius produktus - 12 taškų. 3) Savarankiškai sugalvotas iššūkis susijęs su sveika gyvensena ir ir jo plano laikymasis - 12 taškų. Projekto dalyviai surinkę maksimalų įvertinimą apdovanojami premijomis ir kolekcinėmis motyvacinėmis pirštinaitėmis (daugiau apie jas - netrukus).

Projekto nugalėtojai :

Simona B. 36 taškai.


Živilė J. 36 taškai.Eivilė A. 36 taškai.Rūtenė S. 36 taškai.Gintarė G. 36 taškai.Ugne D. 36 taškai.Agnė S. 36 taškai.Gabrielė Č. 36 taškai.Liudvikas Š. 30 taškų
85 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page