top of page
Ieškoti

Fitboksas - namai, kuriuose gali būti savimi

Atnaujinta: 2019-01-20


KAS ATVEDĖ Į STUDIJĄ?

Sportuoti pradėjau būdama 16-likos metų. Lankiau sporto salę ir dirbdavau su svoriais. Tarp visų šių metų būdavo pertraukų (tiek didelių tiek mažų) , bet visada stengdavausi sportuoti. Man patinka dirbti su savimi, užsiimti tuo, kas širdžiai yra miela. Visus šiuos metus sportuodama salėje norėdavau kažko daugiau, norėdavau pakeisti salės rutiną ir užsiimtu kuo nors kitu.

Nuo pat vaikystės man patikdavo boksas, įvairios kovos ir tai mane traukdavo, bet nedrįsdavau tuo užsiimti, kadangi jausdavausi tam nesutverta. Tačiau išaušo tokia diena, kai supratau, kad reikia įveikti visas baimes ir pagaliau daryti tai ką noriu išbandyti. Ir štai, atsirado fitboksas ir aš višiskai nesigailiu pradėjus lankyti šias treniruotės, nes tai yra tas, ką norėjau išbandyti.

Eidama į šias treniruotės aš tiesiog tampu vis laimingesnė! Ir aš visai rimtai. Nežinau kaip apibūdinti Jums tą jausmą, kai lauki treniruotės, skaičiuoji dienas ar net minutes. Laisvą dieną negali išsėdėti, nes su mielu noru sportuotum ir šiandien. Ir tas jausmas po treniruotės – kai tavo kūnas po turputėlį atsijunginėja (gerąją prasmę) ir tu jauti savo kūną, kiekvieną pulsuojantį raumenį – tai kažkas tobulo. O visa tai man suteikia fitboksas ir fitbokso treneriai – jie patys šauniausi!ČIA GALI BŪTI SAVIMI

Fitboksas man yra labai daug. Tai nereali energijos iškrova, didelė motyvacija, noras tobulėti, geras miego užtaisas.

Atvirai, jei atsitinka taip, kad praleidžiu treniruotę (tik dėl svarbių reikalų, nes kitaip negaliu) aš taip save graužiu ir pykstu ant savęs. Fitboksas – tai namai, kuriuose gali būti savimi, kuriuose gali atsiriboti nuo viso pasaulio ir visą laiką skirti tiesiog sau, savęs tobulėjimui šioje šakoje.

Jaučiuosi stipresnė, energingesnė, linksmesnė, labiau pasitikiu savimi, tvirtomis kojomis einu gatvėmis (ypač po treniruočių, atrodo kalnus galiu nuversti). Bet labiausiai, šios treniruotės pakeitė mano valią – aš nebenoriu sustoti sportuoti kaip ankščiau, noriu eiti toliau, noriu pasiekti kuo daugiau. Tai man reiškia tikrai daug! Vietoj to, kad po darbo gulėčiau lovoje, valgyčiau ir žiūrėčiau serialus – aš leidžiu laiką fitbokso studijoje – o tai kažkas nepaprasto!

DAUG GERŲ EMOCIJŲ

Treniruotes rinktis verta todėl nes tai yra kažkas tobulo! Patys geriausi treneriai, kurie tave motyvuoja kiekvieną minutę, kurie padeda ir visada pataria. Kolegos! Kurie sportuoja kartu – visi draugiški, supratingi. Patys užsiėmimai – kiekvieną treniruotę bandome vis kažką naujo, mokomės vis kitų dalykų. Sportuojame, kalbamės, juokiamės – vien dėl viso šito verta rinktis fitbokso treniruotes!MANO MOTYVACIJA

Sporte labiausiai mane džiugina mano pokyčiai matomi veidrodyje. Motyvuoja tai, kad tu negali sustoti, nes jei sustosi viskas nueis veltui, visi tavo pasiekimai, visos pastangos įdėtos į tai. Žinoma, prisideda ir treneriai, kartu sportuojantys sportininkai, motyvuoju taip pat ir pati save – pasižiūriu į veidrodį. O laimingai ir motyvuotai gyventi, tai daryti tai ko nori, neriboti savo galimybių, siekti visko kas tik yra įmanoma šiame gyvenime ir niekad nesustoti, nes viskas priklauso tik nuo pačio žmogaus ir jo norų.

205 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page