top of page

Fitbokso varžytuvės XV

Rudeniui einant į pabaigą, mūsų studijoje buvo minima ilgai laukta, tradicija tapusi šventė - fitbokso varžytuvės. Šventiškai nusiteikę sportininkai varžėsi sportinio ruožo, funkcinių žaidynių bei pramoginio turnyro rungtyse. Galime pasidžiaugti, nes šios varžytuvės nustebino net ir visko mačiusius sportininkus. Sportinės rungties dalyviai visiškai pagerino rungčių atlikimo laikus ir dar aukščiau iškėle kartelę. Taip pat pirmą kartą fitbokso varžytuvių istorijoje, laimėtoja tapo- mergina.


SPORTINIS RUOŽAS

Pirmoji vakarą vainikavusi buvo sportinio ruožo rungtis. Tai žinoma pati svarbiausia ir daugiausiai dėmesio sulaukusi vakaro dalis. Sportinio ruožo rungties esmė – taisyklingai ir kuo greičiau atlikti greitumo, jėgos ir ištvermės reikalaujančių fizinių pratimų ir smūgių bei spyrių į bokso maišus kompleksą. Žiūrovai negailėjo ovacijų sportininkams taip šauniai ir greitai susidorojusiems su šia rungtimi.


GERIAUSI REZULTATAI

Guoda Jakutavičiūtė - 2:43min.

Patryk'as Černiavski - 2:45min.

Simas Pašvenskas - 2:55 min.

PRAMOGINIS TURNYRAS

Pramoginio turnyro metu, vyko energingos ir linksmos šuoliukų ir pirštinių mėtymo dvikovos. Šios rungtys reikalavo ne tik dalyvių vikrumo šuoliuojant, bet ir sėkmės traukiant burtus ir taiklumo metant pirštines.


</