top of page
Ieškoti

Fitbokso varžytuvės XV

Rudeniui einant į pabaigą, mūsų studijoje buvo minima ilgai laukta, tradicija tapusi šventė - fitbokso varžytuvės. Šventiškai nusiteikę sportininkai varžėsi sportinio ruožo, funkcinių žaidynių bei pramoginio turnyro rungtyse. Galime pasidžiaugti, nes šios varžytuvės nustebino net ir visko mačiusius sportininkus. Sportinės rungties dalyviai visiškai pagerino rungčių atlikimo laikus ir dar aukščiau iškėle kartelę. Taip pat pirmą kartą fitbokso varžytuvių istorijoje, laimėtoja tapo- mergina.


SPORTINIS RUOŽAS

Pirmoji vakarą vainikavusi buvo sportinio ruožo rungtis. Tai žinoma pati svarbiausia ir daugiausiai dėmesio sulaukusi vakaro dalis. Sportinio ruožo rungties esmė – taisyklingai ir kuo greičiau atlikti greitumo, jėgos ir ištvermės reikalaujančių fizinių pratimų ir smūgių bei spyrių į bokso maišus kompleksą. Žiūrovai negailėjo ovacijų sportininkams taip šauniai ir greitai susidorojusiems su šia rungtimi.


GERIAUSI REZULTATAI

Guoda Jakutavičiūtė - 2:43min.

Patryk'as Černiavski - 2:45min.

Simas Pašvenskas - 2:55 min.

PRAMOGINIS TURNYRAS

Pramoginio turnyro metu, vyko energingos ir linksmos šuoliukų ir pirštinių mėtymo dvikovos. Šios rungtys reikalavo ne tik dalyvių vikrumo šuoliuojant, bet ir sėkmės traukiant burtus ir taiklumo metant pirštines.


TURNYRO REZULTATAI

1.Paulius Podbereckas

2.Rytis Paliulis

3.Mantas Mažutis ir Akvilė Paulauskaitė


FUNKCINĖS ŽAIDYNĖS

Varžytuvių desertas – Funkcinės žaidynės. Lentos (plank) rungtis pareikalavo geležinės kantrybės ir tvirtos laikysenos. Dėl pirmosios vietos labai užvirė stipri fizinė ir psichologinė kova.

LENTOS REZULTATAI

1. Viktorija Divijeva 07.23 min.

2. Arminas Bartninkas 07.21min.

3. Arnoldas Venys 04:55 min.

167 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page