top of page

Treniruotė su Jurge : Tiems kurie nori gyventi - reikia kovoti

Updated: Apr 10, 2021


MERGINA SU BOKSO PIRŠTINĖMIS

Prieš keletą metų mergina su bokso pirštinėmis būtų kėlusi nuostabą, tačiau šiomis dienomis kovinis sportas ypatingai populiarus ir pritraukia vis daugiau merginų dėmesio. Fitbokso studijoje, vakarinėje treniruotėje, merginos nekantriai laukia užsiėmimo: vyniojasi bokso bintus, matuojasi pirštines, kalbasi apie nuveiktus dienos darbus, savaitgalio planus... Kiekviena mergina turi savo ypatingą istoriją ir motyvaciją – kodėl ji čia. Dažniausiai moteris lankyti studiją motyvuoja efektyvūs ir emociškai iškraunantys pratimai, technikos mokymasis, nauji potyriai, bendravimas. Viena mūsų lankytojų – Jurgė – studijoje lankosi jau pusę metų ir teigia, kad čia ji atrado tai, ko ilgai ieškojo: ,,Mano gyvenimo moto – įveikti tai, kas neįveikiama, pasiekti tai, kas nepasiekiama!

Esu maksimalistė – gyvenime nuolat judu pirmyn. Visada mėgau aktyvų laisvalaikį, ieškodavau, kur galėčiau save išreikšti: ir štai netikėtai apsilankiau Fitbokso studijoje. Ta nepaaiškinama veržlumo akimirka, malonus jaudulys laukiant treniruotės ir neapsakoma palaima treniruotei pasibaigus, kada jauti įtemptą kiekvieną kūno raumenuką", – savo atradimais dalinasi Jurgė.


KAIP ATRODO TRENIRUOTĖ?

Prasidėjus treniruotei, sportininkė kartu su grupe atlieka apšilimo pratimus, o vėliau imituoja įvairius kovotojo veiksmus. Jurgės treneris Maksimas šią specifinę užduotį vadina „kova su šešėliu“. Jos metu sportininkas stengiasi pademonstruoti savo techniką smūgiuodamas į orą. Viena vertus, užduotis nėra sudėtinga, tačiau treniruojantis intensyviai, darosi nepalyginamai sunkiau.