top of page

Sutinkame ketvirtąjį studijos gimtadienį

Updated: Apr 13, 2021

2017 pavasarį įkurta Fitboksas.lt sporto ir laisvalaikio studija šiomis dienomis švenčia ketverių metų gimtadienį. Nors nuotaiką aptemdo karantinas ir stiprūs veiklos ribojimai, studijos įkūrėjas Martynas bei kiti savo paslaugas teikiantys treneriai džiaugiasi, kad veiklos nenutrūksta ir vyksta bent jau nuotoliniu būdu.


VEIKLOS PRADŽIA

Martynas prisimena, kad naujos veiklos startas nebuvo lengvas, kadangi teko susidurti su daugybe iššūkių, vis dėlto, juos nugalėti padėjo stiprus noras įkurti vietą, apimančią ne tik kovos menų sporto populiarinimą, bet ir apjungiančią geros savijautos bei laisvalaikio komponentus. Dėl to dabar, praėjus ketveriems metams, dažnas studijos lankytojas su šypsena sako, kad čia – jau antri namai. Martynas pasakoja, jog viskas prasidėjo nuo sporto klubo, kuriame tuo metu dirbo treneriu, staigaus ir netikėto veiklos sustabdymo.

„Tiesiog vieną šeštadienį gavau žinią, kad nuo pirmadienio turime išsikraustyti. Tuomet su savo kolektyvu neturėjome labai daug laiko ieškoti ir rinktis patalpų, buvo ankstyvas pavasaris ir visi aplinkui degė noru sportuoti, viskas turėjo vykti labai staigiai. Finansiškai tuomet ir nebuvau pasiruošęs, atsistojęs ant kojų, beveik neturėjau santaupų, todėl negalėjau sau leisti daryti klaidų. Pamenu, dabartinės patalpos patiko ne tik dėl neblogos kainos, bet ir dėl savo patogaus išplanavimo, lokacijos, gražių vitrinų... Žinoma, prieš pat įsipareigojant nuomos sutartimis buvo pamąstymų, kad gal mesti viską į šoną ir tiesiog ieškotis paprasto darbo, tačiau pasvarstęs kurį laiką supratau, kad jei dabar nepabandysiu - gailėsiuosi visą gyvenimą.“, - pasakoja studijos įkūrėjas.