top of page
Ieškoti

Man tai padeda suvaldyti vidinius uraganus

„Gal tiesiog taip jau susiklostė, kad gimiau pakankamai aktyvų laisvalaikį mėgstančioje šeimoje. Tačiau mano kelias niekada nebuvo nuoseklus. Buvo keli metai, kuomet lankiau šokių pamokas, tačiau mečiau, nes pasikeitė mokytoja.“ - savo pasakojimą pradeda studijos lankytoja Gabrielė.


Tuomet mokykloje per fizinio lavinimo pamokas, kai dauguma mergaičių rinkdavosi sėdėti ant suoliuko, aš su džiaugsmu šokdavau į sportinius batus ir bėgdavau žaisti kvadrato, dalyvauti estafetėse. Teko sudalyvauti ir tarpmokyklinėse sporto varžybose. Vėliau prasidėjo tinklinis, visada mėgau badmintoną, baidares, slidinėjimą, plaukimą ar bet kokią kitokią aktyvaus laisvalaikio išraišką. Taigi drąsiai galiu teigti, kad prie mano meilės sportui prisidėjo tėvų propaguojamas gyvenimo būdas, kuris mane ir ugdė visus tuos metus.


KOKIE YRA TAVO ATRADIMAI STUDIJOJE?


Man fitboksas pirmiausia yra kokybiškas laikas sau, nuostabūs treneriai, kurie didele dalimi prisideda prie motyvacijos ateiti į treniruotes. Fitboksas yra tik geriausios emocijos, energijos iškrova ir įkrova.


AR TAI PAKEITĖ TAVO GYVENIMĄ?


Buvo toks laikas, kai rinkausi, kokio pobūdžio disciplina padėtų apmalšinti mano karštą būdą ir sunkiai valdomas emocijas bei padėtų įveikti fizinius skausmus, dėl kurių ne mažą dalį savo mokyklinio amžiaus dienų praleidau sanatorijose. Rinkausi tarp jogos ir fitbokso. Joga tuo metu pasirodė nuobodi, nors buvau ją bandžiusi ir prieš tai. Taigi užsukau į Švitrigailos gatvę, kur ir yra įsikūrusi studija. Atėjau čia be menkiausio lūkesčio (apskritai gyvenime stengiuosi kuo mažiau tokiais save apkrauti), tačiau tą dieną nugalėjau baimę treniruotes lankyti viena, mat mane pasitiko vien draugiški žvilgsniai, o po pirmosios treniruotės – atsimenu kaip vakar – dar pusvalandį negalėjau nustoti šypsotis. Man tai buvo atsakymas į visus klausimus.


Dabar, kai jau praėjo šiek tiek laiko (šiandien, kai visą tai rašau, eina jau 8 mėnuo, kai lankau studiją), mano gyvenimas įgavo šiek tiek daugiau balanso. Kai tenka pasidalinti treniruočių patirtimi su aplinkiniais žmonėmis, jiems visada paminiu savo chaotišką jausmų ir emocijų pasaulį, ir labai didžiuojuosi galėdama pasakyti, kad jau maždaug pusę metų esu ramesnė. Fiziniai skausmai niekur nedingo, tačiau irgi yra apmalšinti ir nebekelia tokio didelio diskomforto. Niekada netikėjau ir netikėsiu, kad gyvenimas gali pasikeisti per trumpą laiką ir su minimaliomis sąnaudomis. Tik nuoseklus ir nuoširdus darbas atneša rezultatą. Išsikrauti, palikti, kas negera, ir tuo pačiu pasikrauti, prisipildyti gėriu ir ramybe – štai kokią lifechanging dovaną gaunu 2 kartus per savaitę.

MOTYVACIJOS MECHANIZMAS

Fitbokso treniruotes verta rinktis jeigu savo vidiniame pasaulyje nešiojatės nevaldomus uraganus – juos čia suvaldo. Verta, jei stinga vidinės motyvacijos – jos čia įpučia. Verta, jei norite pagerinti fizinę būklę, numesti svorio – tik čia jau po apšilimo iš akių bėga ne ašaros, o prakaitas. Verta, jei domina kovos menai, bet jei nedomina – irgi verta, nes pradės dominti nejučia. Verta, jei domina intelektualus sportas – kiekvienas judesys turi būti apgalvotas, tačiau pavyksta tik atsipalaidavus. Verta, jei norite susirasti naujų draugų ir bendraminčių, ir verta, jei baimė vis dar kausto sąnarius – prasukam kelius į vieną, į kitą pusę ir baimę metam per petį.

482 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

コメント


bottom of page