top of page

Man tai padeda suvaldyti vidinius uraganus

„Gal tiesiog taip jau susiklostė, kad gimiau pakankamai aktyvų laisvalaikį mėgstančioje šeimoje. Tačiau mano kelias niekada nebuvo nuoseklus. Buvo keli metai, kuomet lankiau šokių pamokas, tačiau mečiau, nes pasikeitė mokytoja.“ - savo pasakojimą pradeda studijos lankytoja Gabrielė.


Tuomet mokykloje per fizinio lavinimo pamokas, kai dauguma mergaičių rinkdavosi sėdėti ant suoliuko, aš su džiaugsmu šokdavau į sportinius batus ir bėgdavau žaisti kvadrato, dalyvauti estafetėse. Teko sudalyvauti ir tarpmokyklinėse sporto varžybose. Vėliau prasidėjo tinklinis, visada mėgau badmintoną, baidares, slidinėjimą, plaukimą ar bet kokią kitokią aktyvaus laisvalaikio išraišką. Taigi drąsiai galiu teigti, kad prie mano meilės sportui prisidėjo tėvų propaguojamas gyvenimo būdas, kuris mane ir ugdė visus tuos metus.


KOKIE YRA TAVO ATRADIMAI STUDIJOJE?


Man fitboksas pirmiausia yra kokybiškas laikas sau, nuostabūs treneriai, kurie didele dalimi prisideda prie motyvacijos ateiti į treniruotes. Fitboksas yra tik geriausios emocijos, energijos iškrova ir įkrova.