top of page

Vasarą užbaigė dar vienas sveikatingumo mūšis

Updated: Sep 19, 2021

Besibaigiantis šiltasis sezonas į studiją atnešė jau tradicija tapusį projektą „Sveikatingumo motyvacija“, kurio dalyviai visą mėnesį stengėsi ne tik palaikyti gerą sportinę formą, bet ir išsikelti bei įgyvendinti sveikatingumo iššūkius.

Projekto dalyviai stebėjo savo sportinio aktyvumo bei mitybos rodiklius ir kasdien jais dalijosi su kitais, taip ne tik parodydami progresą, bet ir dar labiau vieni kitus motyvuodami. Be to, siekdami dar geresnių rezultatų, kiekvienas išsikėlė iššūkį (arba net kelis), kurių kryptingai siekė. Projektą sudarė trys etapai, kompleksiškai susiję su dalyvių sveiku gyvenimo būdu:


1) Sveikatingumo analizės atlikimas, įvertinant fizinį parengtumą bei kūno kompoziciją;

2) Fizinio aktyvumo užtikrinimas ir mitybos įpročių ugdymas siekiant palaikyti reguliarų fizinį aktyvumą ir į valgiaraštį įtraukti kuo sveikesnius produktus;

3) Motyvacinio sveikatingumo iššūkio įgyvendinimas, kiekvienam sugalvojant, ką norėtų pasiekti projekto metu.

Tradiciškai, dalyviai buvo vertinami taškais, o maksimalus įvertinimas, atlikus visas užduotis buvo - 36 taškai. Taip pat studijos nariai galėjo balsuoti už savo favoritus, taip į projektą įnešdami dar daugiau azarto.


Kiekvienas iššūkis, neabejotinai, reikalavo didelės dalyvių motyvacijos ir užsidegimo. Vis dėlto, baigiantis projektui įdomiausia buvo išgirsti dalyvių mintis apie pasirinktų iššūkių įgyvendinimą.


PROJEKTO NUGALĖTOJAI


Jurgė B. - 36 taškai (+13 balsų)