top of page
Ieškoti

Užvirė tikras sveikatingumo mūšis

Studijoje baigėsi rudeninis sveikatingumo motyvacijos projektas, kurio metu kiekvienas dalyvis gavo unikalią progą užsimotyvuoti ir tapti sveikesniu. Vyko tikras sveikatingumo mūšis! Du mėnėsius atlikome fizinio parengtumo stebėseną, treniravomės, o namuose laikėmės specialaus rėžimo. Tačiau svarbiausia, kad kiekvienas dalyvis į projektą atnešė ne tik rezultatus ir duomenis apie savo fizinį parengtumą, bet ir istoriją apie save, savo gyvenseną ir savo atradimus studijoje.

VIDINĖ MOTYVACIJA

Vienas pirmųjų projekto dalyvių, verslininkas Jurgis Adomavičius, savo malonumui fitboksą sportuoja jau 3 metus. Šiandien jis džiaugiasi ne tik atrastu hobiu, bet ir tvirtesniu kūnu bei pagerėjusiais fiziniais gebėjimais. “Vaikystėje ir jaunystėje labai norėjau išmokti boksuotis, bet vietoje to net trylika metų lankiau tautinių šokių ansamblį. Atstovavau Alytui tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose, todėl nelikdavo laiko ar jėgų kitiems užsiėmimams. Kai prieš trejus metus susimąsčiau apie savo fizinę formą, iškart prisiminiau savo svajonę apie boksą. Facebook‘e draugų užklausus rekomendacijų ne vienas pasiūlė kreiptis į Martyną ir jau kelerius metus iš eilės aš mielai lankau jo treniruotes. Nuo šokių turiu stiprias kojas, o boksas padėjo išlavinti ir viršutinę kūno dalį, todėl labai vertinu padidėjusią jėgą bei ištvermę“, savo atradimais dalinasi Jurgis.


Nors verslininko grafikas labai įtemptas, mylimam sportui vietos atranda sekmadieniais. „Savaitgaliais aš esu lenktynininkas, jau trečius metus dalyvauju žiedinėse lenktynėse, įskaitant ir Baltijos čempionatą. Sportas man padeda išsikrauti po dienos darbo biure ir pravėdinti galvą. Vadovauju savo įmonei „Bunasta“ bei turiu Youtube kanalą „Pagal Jurgį“, kuriame dalinuosi savo verslo patirtimi. Per savaitę stengiuosi sportuoti ne mažiau dviejų kartų. Jei per savaitę nėra daug komandiruočių, pavyksta pasportuoti ir tris kartus, ne mažiau nei po pusvalandį. Mėgstu bėgioti, plaukioti baseine ir aišku, eiti į fitbokso studiją. Aktyvumo mokau ir savo vaikus, kurie kartais taip pat prisijungia prie mano treniruočių. Sportuodamas mėgstu turėti tikslą, todėl dažniausiai treniruotės metu matuoju pulsą ir sudegintas kalorijas. Vieno sekmadienio rekordas fitbokso studijoje yra 1726 kcal“.


SUPERHEROJUS SLEPIASI VIDUJE

Kita motyvacijos projekto dalyvė Ilona P. mano, kad kiekviename žmoguje tūno superherojus, tereikia išmokti jį pažadinti. „Norėdamas atrasti save iš naujo, turi pažadinti giliai tūnantį vidinį superherojų. Tam gali padėti sportas! Ilgai nesvarsčiusi atėjau į pirmą fitbokso treniruotę. Ir ką Jūs manote, ar man patiko? Taip! Net labai patiko. Kad ir kokia būnu pavargusi, po treniruotės nesinori išsidrėbti ant lovos. Priešingai. Pasibaigus užsiėmimui jaučiu tokį jėgų antplūdį, jog galėčiau kalnus nuversti. Iš užsiėmimų namo skrendu Supermeno greičiu, kad galėčiau su šeima pasidalinti puikia nuotaika„ – atvirauja lankytoja.


GYVENSENOS POKYČIAI

„Projekto metu stebėjome narių gyvensenos pokyčius, atlikome sveikatingumo analizes, aiškinomės stipriąsias ir silpnąsias fizinio parengtumo sritis ir žinoma kėlėmės gyvensenos sveikatinimo iššūkius. Dalyvavimas projekte studijos nariams yra visiškai nemokamas, tai darome iš idėjos. Didžiausia dovana mums yra lankytojų įsitraukimas ir pasiekti rezultatai.“, pasakoja projekto sumanytojas Martynas G. Gyvensenos iššukio metu dalyviams teko išlipti iš komforto zonos ir pasiryžti gyventi bent truputėlį sveikiau.


Labai greitai progresavo Aivaras S., fitboksu susidomėjęs vos prieš kelis mėnesius. „Nors krūvis ir ne mažas, bet sukuriama atmosfera žymiai palengvina bet kurį pratimą“. Aivaras projekto metu užsibrėžė rimtus sveikatingumo tikslus „Užsibėžiau kasdien gamintis sveikus pietus, atsisakyti cukraus ir saldumynų, padidinti kasdien nueitų žingsnių skaičių iki 15000 ir pasiekti 130k/min šuoliukų ant step rekordą. Tiesa, nors paskutinio tikslo dar nepasiekiau, su kitais iššūkiais susidoroti pavyko, man tai didžiausias laimėjimas”, sako Aivaras.Apčiuopiamų rezultatų pasiekė greitosios pagalbos medikas Justas V., treniruočių metu atsikratęs 12 kilogramų „Svarbiausia mityba ir sportas. Šiandien mano savijauta žymiai geresnė, jaučiuosi energingesnis, pagerėjo beveik visų testų rezultatai.“

Automobilių meistrui Simui P. sportas mūsų studijoje padėjo ne tik išlavinti kovinius įgūdžius, bet ir sutvarkyti gyvensenos įpročius. “Pradėjus sportuoti, pasikeitė ir mano gyvensena. Iki visiškai sveikos gyvensenos dar šiek tiek trūksta, bet einu teisinga linkme. Kaip ir daugelis, dirbu penkias dienas per savaitę. Nuo 8 iki 17 val. Mano darbas reikalauja fizinės ištvermės, todėl fizinis aktyvumas mane lydi visą dieną. 2 kartus į savaitę einu į grupines treniruotes ir trečią kartą renkuosi asmeninę treniruotę su treneriu, jog patobulinčiau jau įgytas žinias. Prieš pradėdamas sportuoti – visiškai nepaisiau sveikos gyvensenos. Valgiau viską ir bet kuriuo paros metu. Šiai dienai mitybos įpročiai kardinaliai pasikeitė. Valgau sveikesnį maistą, domiuosi sveika gyvensena, o svarbiausia visiškai mečiau rūkyti!“, džiaugėsi lankytojas. Šio žalingo įpročio atsikratė ir kita projekto dalyvė Eglė, puikiai įveikusi iškeltus fizinio aktyvumo iššūkius.PROJEKTO REZULTATAI


Labai džiaugiamės, kad beveik visi sveikatingumo motyvacijoje dalyvavę lankytojai ne tik sustiprėjo, bet ir įveikė iššūkius ir pasiekė savo užsibrėžtus tikslus:

Kamile J – Numintų kilometrų dviračiu iššūkis

Jurgis A. - Mankšta kiekvieną dieną, 90 dienų iš eilės

Gaudrė M. Mitybos rėžimo (fastingo) iššūkis.

Eglė S. Pritūpimų ir atsilenkimų programos iššūkis

Ilona K. Lankstumo gerinimo iššūkis

Indrė V. „Mėnesis be limonado“ iššūkis

Darius J. Bent 10000 žingsnių per dieną

Aivaras S. Daugiau žingsnių ir sveikas maistas.

Laura K. Sportuoti papildomai 2 kartus per savaitę

Stefano DM. Atsisakyti nesveiko maisto

Simas P. Atsisakyti cukraus

Austė V. Mankšta kiekvieną rytą

Karolina P. Kiekvieną dieną po 50 atsilenkimų

Susipažinti su šiomis asmenybėmis arba pasiekti savo sveikatingumo rekordo galite apsilankę mūsų studijoje – pirmas užsiėmimas NEMOKAMAS!


378 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page