top of page
Ieškoti

Fitboksas - gerų emocijų dozė ir poilsis viename.

Atnaujinta: 2018-09-26

Laisvalaikis - fitbokso treniruotės


Vaikystėje, studijos lankytoja Viktorija išbandė daug sporto šakų, pradedant nuo tinklinio ir baigiant karatė. Atsikrausčiusi į Vilnių mergina vaikščiojio tiesiog į sporto salę, bet ten jai buvo per mažai veiksmo, per mažai judesio todėl buvo sunku prisiversti lankyti treniruotes nejaučiant jokio malonumo. Tai truko visai neilgai. Viktorija su šypsena prisimena: “Viena dieną, staiga, Facebooke iššoko trenerio Martyno postas apie kvietimą pabandyti fitbokso treniruotę. Neslėpsiu, kol prisiverčiau nueiti pasibandyti praėjo kelios savaitės, o dabar vos tik turiu laisvą valandą bėgte bėgu i treniruotes. Tai viškas atradimas man pakeitęs požiūrį į sportą.”


Picą su daug sūrio iškeitė į sveiką mitybą ir geresnius sportinius rezultatus


Rimtų sportinių rezultatų neturiu, sportuoju dėl savęs, nes esu tas žmogus kuriam reikia pastoviai judėti. Bet kadangi sportuoju 3-4 kartus per savaitę automatiškai kyla noras, kad matytųsi minimalūs rezultatai, todėl pradėjau daugiau dėmesio skirti mitybai kas reikalauja daug pastangų. Manau dažniausiai mityba ir yra tas dalykas kuris pakiša koją sveikiau gyventi. Kas gi nenorėtų picos su daug sūrio! Fitboksas man gerina savijautą, tiek fiziškai tiek emociškai. Kadangi dirbu tokioje sferoje kur nuolatos tenka bendrauti su įvairiais žmonėmis, tai labai vargina todėl sportas padeda man išsikrauti ir pailsėti. Taip pat beabejo džiugina rezultatai kurie po fitbokso treniruočių yra tikrai pastebimi.


Sportas dėl to, kad NORIU, o ne, kad REIKIA


Studijoje nėra visiškai jokios monotonijos, kiekviena treniruotė skirtinga, vyrauja daug veiksmo ir judesio! Čia gyvena nuostabus treneriai, žmonės ir apskritai visa fitbokso aplinka yra nereali. Tai sportas, kuris privertė iš naujo pamėgti sveiką gyvenseną. Anksčiau sportuodavau galima sakyti vien dėl to, kad REIKIA, o dabar todėl nes pati to NORIU. Man tai visiškas išsikrovimas po sunkios dienos, gerų emociju dozė ir poilsis viename. Galiu drąsiai sakyti, kad fitboksas tapo mano priklausomybe.


95 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page