top of page

Praėjusių metų pergalės ir nauji tikslai

Updated: Dec 29, 2021

Daugumai mūsų tik prieš didžiąsias metų šventes pavyksta stabtelėti ir, pabėgus nuo rutinos, išsikelti naujųjų metų rezoliucijas bei apžvelgti praėjusius metus, pasidžiaugiant savo pasiekimais. Studijos metai taip pat buvo dinamiški: prasidėję visiems esant karantine ir laikantis distancijos, o besibaigiantys su gausiu sportuojančių būriu, kuris studijos erdvę užpildo šypsenomis bei pozityvu! Taigi, kas pasikeitė studijoje per metus?


STUDIJOS REVIEW OF 2021


Sustiprėjo virtualių (online) treniruočių programa. Ši programa, neabejotinai, buvo karantino produktas, kurį įgyvendindami treneriai skatino sportuoti kartu su jais online tiek po darbų, tiek savaitgaliais; tiek grupėse, tiek individualiai; tiek pasiūlydami žaidimus ar įvairiausias loterijas.

Įgyvendintas projektas „Pagal Jurgį“. Pavasarį, atlaisvėjus karantino ribojimams, studiją sudrebino studijos nario Jurgio žaidimas, kurio metu dalyviai ne tik siekė tikslo numesti karantino metu susikaupusius kilogramus, bet ir kovojo dėl įsteigto 1000 eurų laimėjimo!

Įvyko 7 Sekmadienio ringo susirėmimai. Kovingai nusiteikusiems buvo pradėti organizuoti papildomi užsiėmimai, pritraukę apie 50 aktyviausių lankytojų. Be to, ringo kovas stebėti (tiek gyvai, tiek virtualiai) visuomet galėjo ir tie, kuriems į ringą žengti dar nedrąsu.