top of page

UŽSIĖMIMŲ LANKYMAS

BANDROS TAISYKLĖS  - Norime kad visi nariai studijoje sklandžiai tilptų ir jaustųsi patogiai, todėl labai svarbu sureguliuoti grupių užimtumą ir srautus. Laikomės tvarkos, kad kiekvienas narys studijoje, nepriklausomai nuo turimos narystės yra registruojamas ir užimą vieną konkrečią vietą pasirinktoje grupėje. Kiekvienas nario apsilankymas kitu laiku (įskaitant atvejus kai praleidžiate savo treniruotę ir ateinate kitu laiku, ar penktadienio klubą) yra skaitomas kaip papildomas apsilankymas (EXTRA k.) už kurį narys atsiskaito pagal savo narystės tarifus.

• Kiekvienas narys yra registruojamas ir užima vieną, konkrečią vietą savo grupėje. Tiek BASIC, tiek FLEXY, Tiek PREMIUM.

• Grupėje yra ribotas vietų skaičius. Kuomet užimamos visos vietos - grupė užsidaro ir papildomam lankymui narių iš kitų grupių nepriimame (grafike pažymima spynelės simboliu)

• Studijos užimtumas kiekvieną savaitę pateikiamas FB grupėje, taip pat informaciją galima rasti grafiko skiltyje. (žiūrėti žemiau)

• Į kitas grupes, jei jose yra laisvų vietų galite ateiti papildomai pagal Jums galiojančius narystės tarifus (žiurėti žemiau)

R03.06 (2).jpg
EXTRA (1).jpg

BASIC PLANAS - Pagal šį planą Jums priklauso vienos pasirinktos grupės lankymas, o kitos grupės skaičiuojamos kaip papildoma paslauga (kaina - 5€/k.) Tačiau jei sumoje su savo grupe pavyko ateiti tik 3 ar mažiau kartų, tuomet Jūsų naudai narystę galime konvertuoti į FLEXY ir visą lankomumą su papildomais kartais skaičiuoti bendrai. (3k. - 40€ + 10€/k.)

FLEXY NARYSTĖ - Savo turimą užsiėmimų skaičių galite išlankyti tiek savoje grupėje, tiek kitose grupėse kuriose yra laisvų vietų (žiūrėti grafiką). Norint pagal šį planą lankyti daugiau, už kiekvieną papildomą apsilankymą savo ar kitoje grupėje mokama po 10€/k.

PREMIUM NARYSTĖ  - Su Premium naryste Jums priklauso pasirinktos grupės lankymas ir papildomas treniruočių paketas kurį galite išsirinkti prieš įsigydami narystę (pvz: antros sportinės grupės lankymas, 5 kartai plius penktadienio klubas, gymo lankymas ir kt..) 

bottom of page