top of page

SUSIPAŽINK SU STUDIJA

PROGRAMOS TIKSLAS Siekiame, kad kiekvienas narys mūsų studijoje ne tik augintų savo raumenis, bet ir įgautų žinių, įgūdžių ir atrastų naują gyvenimo aistrą - save su bokso pirštinėmis! Labai smagu, kad užsikabinai ir lankai mūsų treniruotes, todėl šiandien norime Tau atsiųsti įvadinį paketą - naudingų priemonių rinkinį, paaiškinimus, dažniausiai užduodamus klausimus ir kitą naudingą informaciją. Taip pat apačioje rasi bazinių įgūdžių egzamino bilietą kurį išlaikius galėsi pereitį į aukštesnę - PROGRESINĘ PROGRAMĄ.

ĮVADINĖ PROGRAMA

SVARBIAUSI DALYKAI Vienoje vietoje! Čia rasite įvairių naudingų įrankių ir nuorodų kurie geriau supažindins su studijos programa. Spauskite pirmąją nuorodą - ten rasite svarbiausias studijos taisykles, taip pat šalia yra ir kvietimas į studijos grupę kur galėsite sekti naujienas, įvykius bei laiku informuoti apie savo narystės tęsimą / nutraukimą. Šiame skyriuje bus pridėtas treniruočių grafikas, narysčių kainos skaičiavimo įrankis ir kiti dažniausiai užduodami klausimai. Taip pat norint greičiau tobulėti parengiame Jums papildomą medžiagą su įvariomis treniruočių subtilybėmis. ŠIUO METU DALIS INFORMACIJOS RUOŠIAMA

R03.06 (2).jpg
S03.04.jpg
X02_edited.jpg
IG04.05.jpg
X23.17.jpg
T11.02.jpg
R08.04.jpg

LABIAU PAŽENGUSIEMS

DAUGIAU GALIMYBIŲ Turintiems Progresines (2 lygis) ir Sportines (3lygis) programas. Labiau pažengę gali prisijungti prie "Sveikatingumas 24/7" grupės, sužinoti savo sportinius rezultatus, dalyvauti kovinėse grupėse, savaitgalio ringo sparinguose ir varžybose. Jei jau išlaikei egzaminus (nuoroda aukščiau) daugiau informacijos ir prisijungimus gausi elektroniniu paštu.

T05.01.png
X23.3.jpg
X12.03.jpg
X23.06.jpg
SP.jpg
X23.30.jpg
bottom of page